www.cvonline.hu

Kapcsolószekrényépítő - Raum Nürnberg, Süddeutschland

Munkavégzés helye: Budapest
Baranya
Békés
Nógrád
Tolna
Somogy
Bács-Kiskun
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Komárom-Esztergom
Pest
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Vas
Veszprém
Zala
Külföld

Jelenleg egy kiemelt partnerünknek keresünk hosszútávra Németországba:

kapcsolószekrényépítő

Munkavégzés helye: Raum Nürnberg, Süddeutschland

Munkakezdés: azonnal

Az Ön feladatai

  • kapcsolószekrényépítés
  • bekötés

Amit Öntől várunk:

  • kommunikációs szintű német nyelvtudás (német partner teszteli szerződésadás előtt)
  • szakmai tapasztalat (a végzettsége is villanyszerelő)
  • autó előny, ha van

Ajánlatunk:

  • bérezés: 11 € bruttó órabér + 40 euró kiegészítő pénz (Auslöse) munkanaponként A szállást a munkáltató szervezi, a munkavállaló fizeti
  • túlórázási lehetőség
  • német munkaszerződés
  • német munkáltató intézi az adózási es szociális járulékokkal kapcsolatos ügyeket
  • szabadság

Úgy érzi, megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?