www.cvonline.hu

Kapcsolószekrény technikus-Németország

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 994914

Német munkaviszonnyal, szállás biztosításával és kiemelkedő bérezéssel.
Feladatok:

  • Mechanikai összeszerelés
  • Vezetékelés
  • Funkcióellenőrzés
  • Beépítés

Elvárások:
  • Szakirányú végzettség (villanyszerelő, erős-gyengeáramú technikus, műszerész, stb.)
  • Szakmai tapasztalat
  • Kommunikációs német nyelvtudás (min. A2)
  • B kategóriás jogosítvány

Juttatások:
  • Németországi munkaszerződés, német bejelentéssel
  • Szállás
  • Versenyképes fizetés

Előnyök:
  • Saját autó
  • Kapcsolószekrények előregyártásában szerzett tapasztalat

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát, német és magyar nyelven a megadott e-mail címre! Kérdés esetén hívja toborzási munkatársunkat, László Nikolettát a következő telefonszámon: +36 70 665 5615 - munkanapokon 8-12 óráig.

Kategória
Külföldi munka
Régió
Külföld