www.cvonline.hu

Kapcsolószekrény összeszerelő - Észak-Németország

Régió: Külföld

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.21.
Jelentkezési határidő: 2014.06.06.
Hirdetés azonosító: 809067

Németországi partnercégünk részére keresünk kapcsolószekrény összeszerelő pozícióba munkatársakat Észak - Németországba.

Feladatok:

- kapcsolószekrények összeszerelése

- modulok bekötése

- teljes körű szerelések elvégzése

Elvárások:

- középszintű NÉMET nyelvtudás

- középfokú végzettség (elektrotechnikus, berendezésszerelő, műszerész, villanyszerelő)

- közép- és magasfeszültségű eszközök szerelésében szerzett szakmai tapasztalat

- B kategóriás jogosítvány

- több műszakos munkarend vállalása

- jó fizikai állóképesség

Amit kínálunk:

- versenyképes fizetés

- hosszú távú munkalehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján