www.cvonline.hu

Kapcsolattartó

  • Company_icon ACEX Acéltermékgyártó Kft.
  • Location_icon Balmazújváros, Hajdú-Bihar
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 5 napon belül lejár

ACEX Kft. keres munkatársat Balmazújvárosra

munkakörbe.

Elvárásaink:

  • tárgyalóképes német nyelvtudás (legalább középfok),
  • jó kommunikációs készség,
  • hasonló munkakörben végzett gyakorlat,
  • felhasználói számítástechnikai ismeretek,
  • gépipari, műszaki ismeretek előnyt jelentenek.

Feladatai:

  • napi folyamatos kapcsolattartás,
  • ügyintézés telefonon, elektronikus úton, írásos formában,
  • tolmácsolás.

Amit kínálunk:

  • bérezés megegyezés szerint,
  • utazási költségtérítés,
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • határozatlan idejű munkaszerződés, 3 hónapos próbaidővel.

Munkavégzés helye: Balmazújváros

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címre kérjük küldeni.

Helyek Balmazújváros
Hajdú-Bihar
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Ügyintéző
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Telefonos ügyfélszolgálat
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Német