www.cvonline.hu

Kapcsolattartó

  • A hirdetés 285 napja lejárt

Külföldi tulajdonú vállalat fiatal csapatába keres az anyavállalattal való kapcsolattartásra munkatársat irodai környezetben végzendő munkára Nyíregyházán. Várjuk pályakezdők jelentkezését is.

Főbb feladatai:

  • Alapanyag és késztermék megrendelések rögzítése a számítógépes rendszerbe
  • Heti lehívások véglegesítése és egyeztetése a külföldi kollégákkal
  • Beérkezett anyagok termékek számláinak ellenőrzése
  • Havi kimutatások és jelentések készítése

Elvárásaink:

  • Angol és/vagy német nyelvtudás
  • Terhelhetőség
  • Képesség csapatban való munkára
  • Excel és word ismeret
  • Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete előny

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes jutatási rendszer
  • Biztos alapokon álló folyamatosan fejlődő vállalat
  • Dinamikus, fiatal munkakörnyezet

Részletes önéletrajzát Balogh Barbarának címezve a "Jelentkezés" gombon keresztül küldje.