www.cvonline.hu

Kapcsolattartó munkatárs

  • A hirdetés 1124 napja lejárt

Nagy múlttal rendelkező nyugat-európai cégek beszállítója keres gépipari, műszaki ismeretekkel, tárgyalóképes német nyelvtudással rendelkező kapcsolattartó  munkatársat.

Elvárásaink:

  • jó kommunikációs készség,
  • hasonló munkakörben végzett gyakorlat,
  • felhasználói számítástechnikai ismeretek.

Feladatai:

  • napi folyamatos kapcsolattartás,
  • ügyintézés telefonon, elektronikus úton, írásos formában,
  • tolmácsolás.

Amit kínálunk:

  • bérezés megegyezés szerint,
  • utazási költségtérítés,
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • határozatlan idejű szerződés, 3 hónapos próbaidővel.

Munkavégzés helye:

Balmazújváros

Jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajzzal az alábbi e-mail címre kérjük küldeni.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő