www.cvonline.hu

Kapcsolattartó munkatárs

  • A hirdetés 127 napja lejárt

Precíz vagy és jó kommunikációs képességgel rendelkezel? Autóipari szolgáltatásokat nyújtó partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Kapcsolattartó Munkatárs

Feladatok:

  • Vevőkkel, beszállítókkal és a bérszámfejtéssel való kapcsolattartás

  • Szálláshelyek keresése, kapcsolattartás

  • Bérleti szerződések koordinálása

  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség

  • Erős MS Office ismeret (függvények, táblázatok készítése stb.)

  • Önálló, precíz munkavégzés,

Személyes elvárások:

  • Határozott, proaktív személyiség

  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség

  • Terhelhetőség

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amit megbízónk nyújt:

  • Versenyképes bérezés

  • Szakmai kihívások

  • Fiatalos munkakörnyezet

  • Háttértámogatás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar és német szakmai önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014