www.cvonline.hu

Kapcsolattartás francia nyelven részmunkaidőben

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.04.29.
Hirdetés azonosító: 889427
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Most egy nemzetközi multinacionális céghez keresünk kapcsolattartó munkára diákot.

Feladatok:

  • kapcsolattartás francia utazási irodákkal

Elvárások:

  • folyamatban lévő aktív nappali tagozatos jogviszony
  • erős angol középfokú nyelvtudás
  • erős középfokú francia nyelvtudás
  • idegenforgalmi tanulmányok
  • precíz munkavégzés
  • monotonitás tűrés
  • alapfokú Ms Office ismeret

Munka idő: Hétfő-Péntek 9-17.30 óra között heti 25-30 óra

Kizárólag olyan diákok jelentkezését várjuk akik hosszú távon is tudják vállalni a munkát.

Előnyt jelent:

Amit kínálunk

  • bruttó 900 Ft/óra diákbér

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!