www.cvonline.hu

Kapacitásértékesítés szakértő

  • A hirdetés 609 napja lejárt

FELHÍVÁS

Az FGSZ Zrt. Rendszerirányítás és Kapacitáskereskedelem – Kapacitásértékesítés osztálya munkatársat keres

munkakörbe.

Munkavégzés helye: Siófok

Alkalmazás módja: 2 év határozott idejű foglalkoztatás

Feladatok:

  • A kapacitásértékesítéssel kapcsolatos társasági szabályozás előkészítésitevékenységének támogatása. A vonatkozó külső szabályok és a belső szabályzatok folyamatos nyomon követése, beleértve az Európai Unió vonatkozó szabályzatait is. A kapacitásértékesítéshez kötődő típusszerződések kidolgozásában és rendszeres felülvizsgálatában való közreműködés.
  • A Társaság Informatikai Platformjának, illetve Regionális Booking Platformjának kialakításához, teszteléséhez és karbantartásához szakmai támogatás nyújtása. A platformok szabályozási megfelelőségének nyomon követése és ellenőrzése.
  • A Társaság egyéb szabályzataiban rögzített módon a kapacitásértékesítési tevékenység koordinálása és lebonyolítása.
  • Forgalmi és hatékonysági elemzések készítése, döntés előkészítő számítások biztosítása a vezető részére. A gördülő és üzleti tervezés folyamatában való közreműködés, a beszámolók összeállításának biztosítása. A tervezéshez szükséges kapacitás-értékesítéssel kapcsolatos adatszolgáltatás biztosítása.
  • Stratégiai elemzések, prognózisok és javaslatok kidolgozása az értékesítés hatékonyságának növelése érdekében. Kapcsolattartás a társszervezetekkel a tervezési és kontrolling folyamatok működtetése érdekében. A termékvonali célok képviselete más szervezetekkel való együttműködés során.
  • Részvétel a kapacitásértékesítési vezető hatáskörébe tartozó kereskedelmi irányelvek, kereskedelempolitika kidolgozásában, döntés előkészítő javaslatok megtétele a hatékonyabb értékesítési rendszer kialakításához.

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség.
  • 3 éves szakmai gyakorlat.
  • Tárgyalóképes angol nyelvismeret.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret.
  • „B” kategóriás gépjármű vezetői engedély.

Előnyt jelent:

  • Gázipari kereskedelmi gyakorlat.
  • Tárgyalóképes orosz nyelvismeret.

Jelentkezését fényképes szakmai önéletrajzával együtt elektronikus úton kérjük az  E-mail cím megjelenítése e-mail címre benyújtani.

 Jelentkezési határidő: 2015. november 26.

Helyek Somogy
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Határozott idejű
Elvárt nyelvtudás Angol