KAPACITÁS TERVEZŐ – CAPACITY PLANNER (Manufacturing Industry)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.07.24.
Hirdetés azonosító: 1155910

Megbízónk a világ egyik piacvezető, személy-, és haszonjárműipari technológiai beszállító csoportjának magyarországi vállalata. Magyarországon a 200 legnagyobb vállalat közé tartozó gyár közel 20 éves sikeres működése során több lépcsőben bővült, jelenleg a legutóbb megvalósított fejlesztés keretében bevezetett új termékek gyártásának felfuttatása folyik. A vállalat elkötelezett a fejlődési lehetőségek kihasználása, tiszta, biztonságos és hatékony munkahelyek megteremtése és fenntartása iránt. Számára a fejlesztések alapján megfogalmazott célkitűzések sikeres megvalósításához szakembert keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok

  • Felelős a közép- és hosszú távú tervezésért, a vevői igényváltozások követéséért és a kapacitás elemzésért
  • A gyártás monitorozása által jelzi a kapacitás problémákat a Management felé
  • Felelős a kapacitástervező eszköz bevezetéséért, karbantartásáért és fejlesztéséért
  • Felelős a master adatok pontosságáért és a globális csapattal történő harmonizálásáért, rendszeres egyeztetésért
  • A beruházási terv státuszának nyomon követése
  • Adatokkal és elemzésekkel támogatja az éves költségtervezési folyamatot
  • Riportok, statisztikák készítése, főbb mutatószámok meghatározása

Elvárások

  • Egyetemi/főiskolai végzettség (közgazdász/pénzügy/logisztika/mérnöki területen)
  • Tapasztalat az alábbi területek egyikében (logisztika/termelés/értékesítés/vevői kapcsolattartás)
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Magas szintű excel tudás (függvény és képletismeret)
  • Vállalatirányítási rendszerismeret (SAP, Oracle, MFG-PRO, stb.)
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Erős analitikus képesség
  • Proaktivitás

Előnyt jelent

  • Kapacitástervezésben szerzett tapasztalat
  • Műszaki orientáció
  • Az MRP2 filozófia ismerete, kapacitástervező eszközök ismerete

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria, éves bónusz, emelt szintű bejárási támogatás
  • Korszerű technológiai környezet, stabil munkahely
  • Változatos munkafeladatok

A munkavégzés helye

Tatabánya környéke

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: KAPACITÁS TERVEZŐ – CAPACITY PLANNER (Manufacturing Industry), Tatabánya környéke

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Sárkány Zita
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678