www.cvonline.hu
Kantelep vezető
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.06.22.
Jelentkezési határidő: 2015.01.12.
Hirdetés azonosító: 890497
lejárt

Partnercégünk Tolna megyei telephelyére vezető munkatársat keresünk a következő pozícióba:

Feladatok:

  • Magas genetikai és állategészségügyi értékeket képviselő, hazánkban tenyésztésben lévő kan sertések beállítása
  • A kantelep napi feladatainak irányítása, ellenőrzése, munkaszervezés
  • A kantelep munkafolyamataiban való aktív közreműködés: szaporítóanyag hígítás, dozírozás, szelektálás koordinálása, együttműködve a tenyésztés vezetővel
  • A szükséges adminisztrációs szoftverek kezelése, a minőségbiztosítási- technológiai folyamatok betartása, vállalatirányítási rendszer folyamatos, naprakész vezetésének biztosítása
  • Elkészíti, jóváhagyatja és végrehajtja a sertéstelepi tartási, takarmányozási, állategészségügyi, munkavédelmi technológiát, valamint a szerves trágyakezelés technológiáját
  • Gondoskodik a telepre vonatkozó éves tervben meghatározott hozamok teljesítéséről a gazdaságos költségfelhasználás mellett

Elvárások:

  • Felsőfokú állattenyésztő, mezőgazdasági (BsC,MsC) mérnöki végzettség
  • Szakmai tapasztalat sertéstartási technológiákban, elsősorban a szaporítóanyag levételének, kezelésének ismerete illetve tapasztalat nagyüzemi sertéstelep átfogó működtetésében
  • Előny az aktív kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Magas fokú szakmai elkötelezettség, motiváltság, nyitottság
  • B típusú jogosítvány
  • Magabiztos Office ismeretek, előny a speciális nyilvántartó programok használatának ismerete, ill. vállalatirányítási (SAP) rendszer ismeret

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.