www.cvonline.hu
Kanban felelős
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.06.27.
Jelentkezési határidő: 2014.02.26.
Hirdetés azonosító: 745982
lejárt

 Piacvezető személyzeti szolgáltatóként teljes körű HR - megoldásokat kínálunk munkavállalóink és megbízóink számára egyaránt.

Feladatok:

  •  A gyártási terveknek megfelelően az anyagigénylés elkészítése a raktár felé ( alap és segédanyag )
  • A raktárból felkért anyagok mennyiségi átvétele
  • A gyártásban lévő anyagok elhelyezése a csarnokban kijelölt tároló helyeken
  • A termelésben lévő alapanyagok heti szintű leltárfelmérése
  • Alapanyaghiány esetén a logisztika értesítése
  • A termelésben lévő készletek ellenőrzése SAP-ben
  • A rábízott eszközök karbantartása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Logisztikai és raktározási ismeretek
  • PC ismeretek: MS Office, Lotus, SAP

Amit nyújtunk:

 Előny:

  • Elektronikus alkatrészek ismerete
  • SMT gyártásban való jártasság

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: X. kerület
  • Műszakrend: 4 műszak
  • Versenyképes bérezés + műszakpótlékok

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.