Kampánymenedzsment és Marketing Koordinációs Osztály vezetője

  • A hirdetés 1032 napja lejárt

Munkakör megnevezése:

Szakterület megnevezése: értékesítés-támogatás

Munkavégzés helye: Budapest

Főbb feladatok:

  • a kampánymenedzserek feladatainak koordinálása, szakmai támogatása és menedzsmentje
  • felelős a Lakossági üzletág kampányportfóliójának hatékony működtetéséért
  • a kampánytevékenység, kampányportfólió éves szintű tervezése, javaslattétel annak összeállítására
  • a kampányportfólió folyamatos monitoringja, ez alapján vezetői előterjesztések, javaslatok készítése
  • a kampányeredmények elemzése, értékelése a kampányért felelős területekkel közösen, javaslattétel módosításokra, új célcsoportokra
  • az éves lakossági marketing kommunikációs és PR büdzsé tervezése, nyomonkövetése és egyeztetése az érintett területekkel.

Felelősségi körébe tartozik:

  • a kampányok koordinációja, e2e menedzsmentje (kampányötlettől az értékelésig)
  • a kampányok minőségbiztosítása
  • a kampánnyal érintett csatornák (fiók, telesales, online) erőforrásmenedzsmentje, kapacitás tervezése, a kapacitások optimalizálása
  • a kampányfolyamatban résztvevő területekkel kapcsolattartás (központi, hálózati), a feladatok határidőre történő leszállításának biztosítása, a hatékony és pontos információáramlás biztosítása

A munkakör betöltésének feltételei:

  • egyetemi vagy főiskolai végzettség (gazdasági / természettudományi / műszaki területen),
  • tárgyalási szintű angol nyelvismeret,
  • legalább 3 év releváns területen (kampánymenedzsment/CRM/értékesítés támogatás, marketing kommunikáció) szerzett szakmai tapasztalat,
  • MS office haladó ismerete
  • magas szintű pontos, precíz munkavégzés önállóan és csapatban,
  • strukturált, átfogó látásmód, komplex problémafelismerés,- és megoldás,
  • eredményorientáltság,
  • hatékony érdekérvényesítési képesség, diplomáciai érzék
  • stressztűrő képesség
  • jó kommunikációs, prezentációs készség

Szükséges végzettség: felsőfokú (főiskola, egyetem)

Szükséges nyelvismeret: angol (tárgyalóképes, nyelvvizsgával)

Előnyt jelent:

  • relációs adatbázisok felhasználói ismerete (Oracle, SQL stb.)
  • nemcsak pénzügyi szektorban szerzett kampánymenedzsment tapasztalat

Munkavégzés kezdete: 2014.08.25.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Marketing / Reklám / Média / PR
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol