www.cvonline.hu

Kampánymenedzser munkatárs

  • A hirdetés 1197 napja lejárt

Kampánymenedzsert keresünk!

Budapest XI. kerületi irodánkba a MarketingMérnök csapatába keresünk kampánymenedzser munkatársat. Ha szeretsz csapatban dolgozni és szereted kreatív emberekkel körülvenni magad, akkor nálunk a helyed.

Amit kínálunk:

  • Kellemes munkakörnyezet,
  • dinamikus, fiatalos munkatársak,
  • versenyképes jövedelem,
  • fejlődési lehetőség,
  • folyamatos képzés.

Napi feladatok:

  • Kapcsolattartás a projekt megrendelőjével.
  • Kampány tervezés és kivitelezés.
  • Hirdetések kezelése (Facebook, AdWords).
  • Nyereményjáték tervezés és kivitelezés.
  • Kapcsolattartás a partnerekkel.
  • Statisztikák figyelése, elemzése.

Heti feladatok:

  • riportok, beszámolók készítése,
  • kampány statisztikák elemzése,
  • javaslattétel a projektek eredményességének növeléséhez.

Elvárások:

  • Minimum középfokú közgazdasági vagy kereskedelmi végzettség.
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (min. 3 év).
  • Önálló munkavégzés.
  • Rendszerszintű gondolkodás.
  • Precizitás.
  • Excel, Word magasfokú ismerete.
  • Felhasználói szintű számitástechnikai ismeret.

Előnyt jelent:

  • Grafikai tudás.
  • Marketing alapelvek ismerete.
  • Számlaképesség.
  • MarketingMérnök szoftver ismerete.

A kiírás elolvasása után ragadd meg a billentyűzeted és küldd el fényképes önéletrajzodat az alábbi email címre.

Kérlek, hogy csak akkor küldd el az önéletrajzod, ha valóban neked szól a kiírás!

Horváth Erzsébet
MPS Consulting Kft.
Operatív igazgató

Helyek Budapest
Pest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő