www.cvonline.hu

Kampányelemző

  • A hirdetés 340 napja lejárt

Az OTP Bank Nyrt.

munkakör betöltésére munkatársat keres

Feladatok

  • Banki értékesítési kampányok hatékonysági elemzésének elkészítése
  • Értékesítési teljesítményt ösztönző modellek kialakításában való részvétel
  • Értékesítési folyamathoz, CRM ajánlatadáshoz kötődő elemzési felvetések egyeztetése az üzleti felhasználókkal, elemzés kivitelezése
  • Egyedi lekérdezések fejlesztése, együttmûködés az üzleti felhasználókkal
  • Értékesítési akciók eredményességéről rendszeres riportrendszer kialakítása és működtetése

Követelmények

  • Gazdasági végzettség (lehetőség szerint statisztika vagy makroelemzői szakirányban)
  • PL/SQL nyelv ismerete
  • SPSS vagy Clementine vagy SAS Enterprise Miner ismerete
  • Szakmai angol nyelv középfokú ismerete
  • Nagyfokú precizitás, megbízhatóság

Előnyt jelent

  • Banki tapasztalat, banküzemtani tanulmányok
  • Elemzői tapasztalat

A munkavégzés helye: Budapest

 Jelentkezési határidő: 2016. április 3.

Kérjük, Karrierportálunkon a meghirdetett munkakörre történő jelentkezéséhez használjon Internet Explorer böngészőt! Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson a "Jelentkezés" gombra!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő