www.cvonline.hu
Kamionvezető (Referenciaszám: PJ3467)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.06.01.
Jelentkezési határidő: 2016.06.05.
Hirdetés azonosító: 919256
lejárt

13 éve nemzetközi szállítmányozással foglalkozó partnerünk részére keresünk kollégákat az alábbi pozícióba

KAMIONVEZETŐ

Elvárások:
- Szállítmányozási gyakorlat
- C és E típusú vezetői engedély (nyerges vontatóra)
- Gépjármű vezetői kártya
- GKI kártya
- Alapfokú nyelvtudás előny
- ADR darabáru igazolvány előny

Munkavégzés helye:
- Franciaország, Németország, Hollandia, Belgium

Amit megbízónk kínál:
- Tervezhető munkarend: 4 / 1 rendszer (4 hét külföldi munka, 1 hét pihenő Magyarországon)
- Külföldre történő kiutazás repülővel
- Hosszú távú munkalehetőség
- Stabil, biztos vállalati háttér
- Korszerű járműpark (2-3 éves autók és pótkocsik)
- Szakmai fejlődési lehetőség

Kérjük, csatolva küldje el részletes magyar nyelvű szakmai önéletrajzát valamint kísérőlevelét Tóthné Dankó Ágnes kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailben a E-mail cím megjelenítése címre. Megköszönjük, ha a regisztrációt választja, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Feladatok:
Elvárások:
Juttatások:

Egyéb hasonló állások Önnek
Data Scientist (Internal audit)

Exact Solutions Kft.

PartnerOur partner is a global financial servic...
Budapest

Gyakornok az IT innovációs labor és webfejlesztés területén

AUDI HUNGARIA Zrt.

Az Audi Hungaria szerves részeként működő infor...
Győr

Bérszámfejtő

Trenkwalder Kft

25 éves múlttal rendelkező partnercégünk számár...