www.cvonline.hu

Kamionszerelő (MAN, DAF, Volvo, Mercedes) - Németország

Régió: Külföld

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.08.27.
Hirdetés azonosító: 799155
lejárt

Ország:    Hollandia (+31)

A pozíció leírása:    Németországba németül beszélő teherautó-/ kamionszerelőt az egyik holland szervízelő céghez!

Feladatkör, felelősségek:    Munkakör leírása:

• motorszerelés, futómű, fékrendszer

• teherautók és kamionok garanciális és garancián túli szervízelése, beleértve az elektromos és hidraulikus továbbá pneumatikus • javításokat is

• műhely tisztántartása

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   Feltételek:

• kommunikációs szintű német nyelvtudás

• 1 év releváns tapasztalat

• önálló munkavégzés

• autószerelői végzettség

• a munkához való pozitív hozzáállás

• B kategóriás jogosítvány

Előny:

• C kategóriás jogosítvány megléte

• saját autó használata munkába járáshoz

• Kérjük, küldjön egy részletes önéletrajzot, amelyben megjelöli, hogy milyen márkákon miket szerelt

Nyelvtudás:    Kommunikációs szintű német nyelvtudás

A megbízó cég profilja:    Megbízónk egy szervizelő cég Németországban.

Munkavégzés helye:

A munkakör betöltéséhez, és a kitelepüléshez minden feltétel adott és biztosított. Partnerünk rendelkezik ingatlanokkal, itt történik az elszállásolás.

Amit kínálunk:

• hosszú távú munka

• kedvező munkafeltételek

• egészségügyi biztosítás

• személyes kijelölt kapcsolattartót minden munkavállaló részére

Egyéb:    Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.