www.cvonline.hu
Kamionszedő / rakodó - pátyi munkavégzéssel
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.11.24.
Jelentkezési határidő: 2014.11.28.
Hirdetés azonosító: 540650
lejárt

(Fejér)

Pozícióleírás
Nemzetközi ügyfelünk számára keresünk munkatársakat RUGALMAS MUNKAVÉGZÉSRE, PÁTYI telephelyre az alábbi pozícióba:

KAMIONSZEDŐ/ RAKODÓ

Feladatok:
- kézi anyagmozgatás
- beérkező teherautók, kamionok kirakodása
- áru raklapra rendezése
- kész raklap fóliázása
- raktár rendbentartása

Munkavégzés helye: PÁTY, M1 Üzleti Park
Délelőtti és délutáni munkavégzés egyaránt előfordul. Napi 3-12 órás munkavégzés.

Követelmények
- rugalmas munkarend vállalása (heti 3-5 nap, hétvégi munkavégzés nincs)
- bejutás megoldása egyénileg
- jó terhelhetőség, gyors munkavégzés
- megbízható személyiség
- büntetlen előélet

Saját autóval rendelkezők jelentkezését várjuk elsősorban, akik Páty / Biatorbágy közelében laknak.