www.cvonline.hu

Kamionsofőri munka-Németország

  • A hirdetés 674 napja lejárt
Bevezető:
Megbízónk közel 20 éves működési múltra tekint vissza a szállítmányozás, logisztika területén. Így egy hosszútávú, biztos munkalehetőséget kínál munkavállalói számára versenyképes fizetéssel, fejlődési lehetőséggel.

Nemzetközi és belföldi fuvarozói munkára keres sofőröket akár azonnali kezdéssel:

• belföldi vonal ponyvás kamionnal: Leipzig /Halle - Frankfurt/Mannheim (Planenzug/Edscha)
• belföldi vonal tartályos kamionnal, ADR engedéllyel: Berlin/Erkner – Giffhorn (Tanklastzug)
• nemzetközi vonal főbb célállomások (leginkább hűtőkamionnal- Kühlzug): Olaszország, Anglia, Svájc

További információk:
Elvárások:
• Legalább alapszintű német nyelvtudás (A2/B1)
• C+E kategóriás jogosítvány megléte
• Érvényes vezetői engedély
• Legalább fél éves, vagy az elmúlt 180 nap során szerzett leigazolható C+E vezetési
tapasztalat
• Kizáró okok: ittas vezetés, biztosítás nélküli vezetés, 12 pont összegyűlése miatti jogosítvány bevonás és egyéb okok, amik a jogosítvány bevonását eredményezték a múltban

Amit kínálunk
• Kezdő fizetés: az alapfizetés bruttó 1768 euró, valamint nettó 24 euró béren kívüli juttatás munkanaponként
• Fizetett szabadság: 20 nap/év
• Szállás: partnerünk biztosítja térítésmentesen
• Bejelentéssel, hivatalos ügyintézéssel kapcsolatos teljeskörű segítségnyújtás
• Hosszú távú, biztos munkahely

A jobb alsó sarokban található JELENTKEZEM gombra kattintva, német nyelvű fényképes önéletrajz és bizonyítvány feltöltésével vagy elküldésével a E-mail cím megjelenítése-ra.

Irodáink:
Budapest: 06-1-203-5833
Miskolc: 06-30-607-1650
Szeged: 06-30-903-6359
Csíkszereda: +40-266-312-111

Kérjük, hogy hétfőtől péntekig 9 és 17 óra között telefonáljanak a megadott telefonszámokon
Helyek Budapest
Baranya
Békés
Nógrád
Tolna
Somogy
Bács-Kiskun
Miskolc
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Pest
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Vas
Veszprém
Zala
Külföld
Kategória Külföldi munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Minimum bruttó fizetés 1800
Egyéb hasonló állások Önnek
Zöldség árufeltöltő

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Zöldség árufeltöltő Munka...
Budapest

Minőség ellenőrzési csoportvezető

Randstad Hungary Kft.

Holland tulajdonú kis munkagépekkel foglalkozó ...

Junior GERMAN Speaking Dispute Management and Collection Specialist

You are a bright talent with excellent communic...