www.cvonline.hu

Kamionsofőr

  • A hirdetés 805 napja lejárt

Csatlakozz a RAPIDSPED Zrt. flottájához!

Elvárásaink:

  • Érvényes „B” kategóriás jogosítvány,
  • PÁV vizsga,
  • Erkölcsi bizonyítvány,
  • Elszántság, motiváció és kitartás,
  • Személyes felvételi interjún való részvétel.

Amit kínálunk:

  • C+E kategóriás jogosítvány, GKI megszerzésének finanszírozása,
  • Gyakorlati felkészítés mentor mellett,
  • Folyamatos utánképzések,
  • Bejelentés már a tanfolyam idejére is.

Látogass el honlapunkra is és ismerkedj meg vállalatunkkal:

Link megjelenítéseLink megjelenítése" target="_blank">
Link megjelenítése

Fényképes pályázatot és motivációs levelet várjuk.

Ha további kérdésed van: 00-36-1/445-2473
(Munkanapokon: 8,30-16,00 óra között)

Egyéb hasonló állások Önnek
Ipari mérnök - Veszprém (Referenciaszám: KJ-2189)

Man at Work Kft.

Feladatok: A meglévő gyártósorok átalakítása és...
Veszprém, Veszprém

Gyakornok - Motorgyártás - V6 Motorszerelde - Gyártási folyamatok

AUDI HUNGARIA Zrt.

A szakterületen lévő gyakornok megismerkedhet a...
Győr

.NET Developer

Trenkwalder Kft

.NET fejlesztő kollégát keresünk piacvezető IT ...