www.cvonline.hu

Kamionsofőr

  • A hirdetés 1262 napja lejárt

Több mint 20 éves múltra visszatekintő, teljes fuvarozási és szállítmányozási szolgáltatást nyújtó sikeres, skandináv tulajdonú cég 40 tonnás kamionokra, nemzetközi szállításra

Kamionsofőr

munkatársakat keres.

Feladatok:

  • Autók átvétele a lübecki (Németország) központban,
  • a lerakó címek megkeresése, az áru határidőn belüli, sérülésmentes kiszállítása a megadott címre,
  • teljes körű felelősségvállalás az áruért,
  • a gépkocsi szakszerű és felelősségteljes használata,
  • az esetlegesen felmerülő meghibásodások azonnali jelentése.

Szakmai elvárások:

  • E kategóriás jogosítvány,
  • GKI kártya,
  • ADR jogosítvány,
  • PÁV 2,
  • magyar útlevél, vagy személyi igazolvány,
  • középfokú végzettség,
  • nemzetközi vezetési és pihenőidővel kapcsolatos szabályozások ismerete,
  • angol és/vagy német nyelv alapfokú ismerete,
  • leinformálható referencia a korábbi munkahelyekről,
  • több éves nemzetközi kamionsofőri gyakorlat az állás betöltéséhez előnyt jelent.

Elvárt személyes kompetenciák:

  • Problémamegoldó készség,
  • aktív figyelem és monotónia tűrés,
  • megbízhatóság, pontosság,
  • fizikai erőnlét, állóképesség,
  • önállóság.

Amit ügyfelünk kínál:

  •  Hosszú távú, stabil munkahely,versenyképes jövedelem (300-350.-Ft nettó),
  • kiutazási támogatás a lübecki központba,
  • megbízható, színvonalas gépjárműpark,
  • 6 hét munka után 2 hét pihenőidő,
  • EU-s szakmai képzések és továbbképzések.

Munkavégzés helye: Európa

Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Helyek Külföld
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő