www.cvonline.hu

Kamionsofőr (6686)

  • A hirdetés 940 napja lejárt

                                                    A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt.
                                                            sürgősen kamionsofőröket keres
                                                                    nemzetközi fuvarozásra
                                                   (Ausztria, Magyarország, Németország, Szlovákia)

Feltételek:
•min. 1 éves tapasztalat
•azonnali belépés
•idegennyelvtudás nem szükséges

Ajánlatunk:
•bérezés: 1500 -1700 EUR
•gyakori otthonlét
•stabil környezet

•Fényképes pályázatokat a pozíció és bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.
•Érdeklődni ügyfélszolgálati időben a 36 70/455 0219 telefonszámon, Boda Antóniánál lehet.

Egyéb hasonló állások Önnek
Védelmi ellenőr (Szállás támogatással)

Randstad Hungary Kft.

Feladatok: • a reptér területére belépő személy...
Budapest

2nd Line Cisco Network Engineer

Our multinational client is a prestigious telec...
Budapest

Gépkezelő

Partnercégünk a műszén, grafit és ezekhez kapcs...