www.cvonline.hu

Kameraellenőrzési specialista mérnök

  • A hirdetés 532 napja lejárt

Jászárokszállási multinacionális autóipari beszállító vállalat folyamatosan bővülő csapatába keresünk munkatársakat az alábbi munkakör betöltésére:

Feladatok:

  • Mintagyártások megtervezése és kivitelezése
  • Új technológiát meghatározó gépek, berendezések, programok, szerszámok, segédanyagok specifikálása, átvétele, beüzemelése, jóváhagyása
  • Meglévő technológiák optimalizálása, fejlesztése
  • A technológiát támogató dokumentációk előkészítése, aktualizálása
  • A technológiára visszavezethető kapacitászavarok és minőségügyi problémák kezelése, megoldása
  • Aktív és folyamatos kommunikáció a német fejlesztési központtal

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépész- villamos- vegyész, illetve egyéb mérnök)
  • Műszaki ismeretek (műszaki rajzok értelmezése, jelölések, mérőeszközök ismerete és gyakorlatban való alkalmazásuk)
  • Tömeggyártásban, illetve autóiparban szerzett minimum 3 éves szakmai tapasztalat
  • Kameraellenőrzési területen szerzett gyakorlat
  • Kommunikációs szintű német és/vagy angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Megbízható, hatékony munkavégzés
  • Motivált, önálló, felixibilis személyiség

Előny:

  • Problémamegoldó és analitikus gondolkodás

Amit kínálunk:

  • Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Stabil multinacionális háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Dinamikus, jó csapat, összetartó kollégák
  • Modern technológia és munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

Jászárokszállás (Hatvan, Gyöngyös, Jászberény térsége)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát „Kameraellenőrzési specialista mérnök” jelige feltüntetésével juttassa el az alábbi e-mail címre.

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Heves
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol