www.cvonline.hu

Kalkulátor

  • A hirdetés 1049 napja lejárt

A Zollner Kft. az elektronikai ipar vezető nemzetközi nagyvállalatainak partnereként  komplex termékek fejlesztésében és gyártásában mechatronikai rendszerszolgáltatóként kiemelt pozíciót tölt be. Budapest vonzáskörzetébe a váci telephelyére az alábbi pozícióba keres munkavállalót:

Kalkulátor

Feladatok:

  • Vevői dokumentációk műszaki elemzése, gyárthatóság vizsgálata
  • Optimális gyártási folyamatok kalkulálása, árajánlatok készítése/ellenőrzése mechanikai területen használt lemezalkatrészekre illetve berendezésekre
  • Különböző kalkulációk készítése a vevői igények alapján
  • Költségszámítások, költségelemzések

Elvárások:

  • Minimum középfokú műszaki (gépészeti) végzettség (technikum)
  • Műszaki rajzolvasás elengedhetetlen a munkakör betöltéséhez
  • Aktív, kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office (Excel, Word) ismeret
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Önálló munkavégzés

Előnyök:

  • Felsőfokú gépészmérnök végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • VBA ismeretek

Ajánlatunk:

  • Versenyképes jövedelem és széleskörű juttatási csomag (Erzsébet utalvány, cafeteria, albérlet vagy bejárás támogatása, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás, év végi jutalom)
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Piacvezető nagyvállalat nyújtotta karrierlehetőség
  • Korszerű, világszínvonalú munkakörülmények, szakmai kihívást jelentő, változatos munkakör
  • Fiatal dinamikus csapat

Amennyiben csatlakozni kíván csapatunkhoz, bruttó fizetési igényét tartalmazó magyar és angol vagy német nyelvű önéletrajzát „Vác” jeligével a lenti e-mail címre küldheti el.

Helyek Budapest
Vác
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő