www.cvonline.hu

Kalkulátor

  • A hirdetés 280 napja lejárt

A Zollner Kft. az elektronikai ipar vezető nemzetközi nagyvállalatainak partnereként komplex termékek fejlesztésében és gyártásában mechatronikai rendszerszolgáltatóként kiemelt pozíciót tölt be. Balassagyarmat vonzáskörzetébe a szügyi telephelyére az alábbi pozícióba keres munkavállalót:

KALKULÁTOR

Feladatok:

  • Vevői dokumentációk műszaki elemzése, gyárthatóság vizsgálata
  • Optimális gyártási folyamatok kalkulálása, árajánlatok készítése/ellenőrzése mechanikai területen használt lemezalkatrészekre és konstrukciókra
  • Különböző kalkulációk készítése a vevői igények alapján
  • Költségszámítások, költségelemzések

Elvárások:

  • Minimum középfokú műszaki (gépészeti) végzettség (technikum)
  • Műszaki rajzolvasás elengedhetetlen a munkakör betöltéséhez
  • Aktív, kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office (Excel, Word) ismeret
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Önálló munkavégzés

Előnyök:

  • Felsőfokú gépészmérnök végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • VBA ismeretek

Ajánlatunk:

  • Versenyképes jövedelem és széleskörű juttatási csomag (Erzsébet utalvány, cafeteria, albérlet vagy bejárás támogatása, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás, év végi jutalom)
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Piacvezető nagyvállalat nyújtotta karrierlehetőség
  • Korszerű, világszínvonalú munkakörülmények, szakmai kihívást jelentő, változatos munkakör
  • Fiatal dinamikus csapat

Amennyiben csatlakozni kíván csapatunkhoz, bruttó fizetési igényét tartalmazó magyar és angol vagy német nyelvű önéletrajzát „Szügy” jeligével az alábbi címre küldheti Timár Renáta részére.

Helyek Nógrád
Kategória Mérnök / Műszaki
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő