www.cvonline.hu

Kalibráló Munkatárs

  • A hirdetés 930 napja lejárt

Fóti telephelyű kalibráló laboratóriumainkba munkatársakat keresünk.

Munkaköri feladatok elektromos laboratórium:
  • elektromos, hőmérséklet és páratartalom mérő és reprodukáló eszközök laboratóriumi és helyszíni kalibrálása, kalibrálási bizonyítványok elkészítése

Munkaköri feladatok hosszmérő laboratórium:
  • hossz-, szög-, és érdesség mérő és ellenőrző eszközök laboratóriumi kalibrálása, kalibrálási bizonyítványok elkészítése

A jelölttel szembeni elvárások:
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat ( csak elektromos laborba )
  • felhasználói ismeretek és gyakorlott kezelés MS Office alkalmazások területén
  • méréstechnikai ismeretek
  • önálló, kreatív munkavégzés

Az elbírálásnál előnyt jelent elektromos laboratóriumba történő jelentkezéskor:
  • angol nyelvtudás
  • programozói ismeretek - mérőeszköz vezérlés
  • Labview és Visual Basic ismeret
  • nagyfrekvenciás területen szerzett tapasztalat

Az elbírálásnál előnyt jelent hosszmérő laboratóriumba történő jelentkezéskor:
  • DIN és egyéb vonatkozó szabványok ismerete
  • 3D mérőgép kezelési tapasztalat

Amit nyújtani tudunk:
  • színvonalas munkakörülmények
  • fiatalos, vidám légkör
  • magas szintű szakmai támogatás

A jelentkezőktől önéletrajzot és motivációs levelet kérünk, a lenti e-mail címre.

Laboratóriumunk tevékenységéről a Link megjelenítése címen olvashat.