www.cvonline.hu

Kalibráló Munkatárs

  • A hirdetés 1341 napja lejárt

Fóti telephelyű kalibráló laboratóriumunkba munkatársat keresünk.

Pályakezdő vagy gyakorlott munkatársat keresünk mérőműszerek kalibrálására.

Munkaköri feladatok:

  • mérőeszközök kalibrálása, kalibrálási bizonyítványok elkészítése

A jelölttel szembeni elvárások:

  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat
  • felhasználói ismeretek és gyakorlott kezelés MS Office alkalmazások területén
  • méréstechnikai ismeretek
  • önálló, kreatív munkavégzés

Az elbírálásnál előnyt jelent:

  • angol nyelvtudás
  • programozói ismeretek (mérőeszköz vezérlés)
  • Labview és Visual Basic ismeret
  • nagyfrekvenciás területen szerzett tapasztalat

Amit nyújtani tudunk:

  • színvonalas munkakörülmények
  • fiatalos, vidám légkör
  • kihívások
  • folyamatos fejlődési lehetőség
  • magas szintű szakmai támogatás

A jelentkezőktől önéletrajzot és motivációs levelet kérünk a lenti e-mail címre.

Laboratóriumunk tevékenységéről a Link megjelenítése" target="_blank">Link megjelenítése címen olvashatnak.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Energetika / Villamosság
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő