www.cvonline.hu

Kalibrációs technikus

  • A hirdetés 944 napja lejárt

Kiemelkedő partnercégünk számára keresünk munkatársat a következő pozícióba:

Feladatok:

  • Mérőszközök, berendezések méréstechnikai validálása, kalibrációja;
  • Gépek, gyártóeszközök pontossági ellenőrzése;
  • Pontossági ellenőrzések és kalibrációs műveletek ütemezése, tervezése;
  • Kalibrációs dokumentáció készítés, nyomonkövetés és időszakos frissítés;
  • Közreműködés vevői és hatósági auditok során.

Elvárások:

  • Műszaki középiskolai végzettség;
  • Kalibrációs folyamatokban való jártasság;
  • Méréstechnikai és minőségügyi ismeretek (ISO-TS, ISO9001);
  • Kalibrációs területen eltöltött min 1 éves tapasztalat;
  • Középszintű számítógépes ismeretek (Office programok, hálózatok).

Előnyt jelent:

  • Alapfokú angol nyelvismeret;
  • Villanyszerelői vagy mechatronikai vagy automatizálási technikusi végzettség;
  • Autóipari gyártóüzemben eltöltött 1 éves tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, cafeteria;
  • Teljes körű bejárási támogatás;
  • Folyamatos képzési lehetőség;
  • Változatos munka, szakmai kihívás és fejlődés

Munkavégzés helye:  Komárom- Esztergom megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre, a pozíció nevének feltüntetésével.

Közvetítési nyilvántartási szám: 5634-2/2010-5500

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő