Autóipari vállalatunk a világ egyik vezető részecskeszűrő gyártója. Termékeink kiszűrik a motor által kibocsátott káros szemcsék több mint 99%-át, nagymértékben hozzájárulva ezzel környezetünk védelméhez. Minden erőnkkel azon vagyunk, hogy a japán technológia és a magyar szaktudás optimális ötvözésével fenntartsuk folyamatos fejlődésünket.
Dunavarsányi telephelyünkre jelenleg az alábbi munkakörbe keresünk munkaerőt:

KAIZEN KOORDINÁTOR

Feladatok:

  • A Termelés és Karbantartás részére meghatározott minőségi, mennyiségi, költségszint elvárások teljesítésének támogatása, az átfutási idő csökkentése
  • Dolgozói kaizenek gyűjtése, értékelése, megvalósítása, követése
  • A gyártással kapcsolatos veszteségek elemzése és javaslatok kidolgozása a csökkentésre
  • Az emberi és gépi hatékonyság folyamatos elemzése, javaslatok készítése a fejlesztésre
  • Az operátori önálló karbantartási tevékenység támogatása, oktatása
  • Aktív részvétel a munkastandardok előkészítésében, kidolgozásában, bevezetésében; mutatók elemzése, folyamatos javítása
  • Az  5S tevékenység fejlesztése, javítása, támogatása

Elvárások:

  • Minimum középfokú műszaki végzettség
  • 3 év gyakorlati tapasztalat a termelésben / termelést támogató szervezetben
  • Erős MS OFFICE ismeret
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs készség
Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés
  • Munkába járás támogatása (vállalati buszjárat, BKV bérlet)
  • Egyéb juttatások (pl. étkezési hozzájárulás)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, jöjjön el hozzánk egy felvételi tesztírásra, melyről bővebb információt (időpontok és helyszínek) a Link megjelenítése oldalon talál.

Link megjelenítése(új).jpg" border="0" width="700" height="228" />

Kategória Mérnök / Műszaki, Gyártás / Termelés
Régió Budapest
Pest
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő