www.cvonline.hu

Kaizen Expert (Heves)

  • A hirdetés 887 napja lejárt

Heves megyei autóipari beszállító Partnerünk megbízásából keresünk Kaizen expert munkatársat az alábbi elvárások szerint.

Feladatok:

  • A vállalat folyamatos fejlesztési szemléletének fejlesztése, a vállalati kultúra építése
  • Módszertani elemek, eszközök bevezetése, oktatása, az oktatás hatékonyságának visszakövetése, a munkatársak támogatása, motiválása
  • VSM alapú folyamatfejlesztés koordinálása
  • KAIZEN szemléletmód képviselete
  • KAIZEN rendszer (5S, javaslat rendszer, TPM) koordinálása, fejlesztése
  • KAIZEN tevékenységek kiértékelése, fejlesztendő területek feltárása
  • KAIZEN workshopok, auditok, oktatások koordinálása
  • Gyártórészlegek termelési folyamatainak optimalizálása
  • 5S, TPM, SMED fejlesztési projektek státuszának nyomon követése
  • A dolgozói ötletrendszer felügyelete, működtetése, visszajelzés.
  • Aktív részvétel a minőségbiztosítási rendszer működtetésében
  • Együttműködés a belső partnerekkel és a vállalatcsoport központi KAIZEN szervezetével

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • KAIZEN irányelvek gyakorlati ismerete
  • KAIZEN tevékenységben szerzett 3-5 éves tapasztalat
  • Gyakorlati VSM tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás, szóban és írásban
  • Német nyelvtudás előny
  • MS Office ismeretek
  • ISO 9000-es szabványcsalád ismerete

Fényképpel ellátott, kétnyelvű, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bérigény feltüntetésével.

Helyek Heves
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő