www.cvonline.hu

Kábelgyári Diákmunka

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.09.24.
Hirdetés azonosító: 1068579

Autóelektronikai cégünk részére keresünk diákokat
Feladatok:

  • Összeszerelés
  • Gyártósori feladatok
  • Csomagolás

Elvárások:
  • Nappali aktív vagy passzív hallgatói jogviszony
  • három műszakos munkarend
  • Terhelhetőség, rugalmasság, kézügyesség

Juttatások:
  • Hosszú távú, biztos, stabil munkahely, egy jól működő nagyvállaltnál
  • Ingyenes távolsági buszjáratok
  • alapbér+műszakpótlék
  • Négy hét vállalása esetén ötszámjegyű bónusz a fizetés mellé

  • Jelentkezni az alábbi E-mail cím megjelenítése címen lehet Személyesen : 9700 Szombathely Thököly utca 46-48 Telefon: 0670-197-5238

Munkavégzés helye:
  • Kőszeg

Kategória
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Régió
Vas