www.cvonline.hu

Kábelfeldolgozó

  • A hirdetés 764 napja lejárt

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég partnercége részére keres új munkatársakat a következő pozícióba:

A leendő munkatárs feladatai:

  • összeszerelési-forrasztási (gépkezelői) feladatok ellátása
  • műszaki rajz,- műveleti utasítás alapján történő munkavégzés
  • folyamatos minőségellenőrzés (önellenőrzés)
  • munkalap vezetése
  • aprólékos, jó kézügyességet igénylő műveletek ellátása

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • gyártó-termelő környezeti tapasztalat
  • előny műszaki végzettség, forrasztásban szerzett tapasztalat
  • 1 műszakos munkarend vállalása (07:30-15:30)
  • jó kézügyesség, monotonitástűrés, jó látás, műszaki affinitás

 Amit nyújtani tudunk:

  • első teljes hónap után bónusz és 5000 Ft-s Erzsébet utalvány, cafeteria juttatás, minőségi prémium
  • családias, kellemes, munkavállalókra összpontosító munkakörnyezet
  • mentori támogatás, oktatások biztosítása
  • hosszú távú, biztos munkalehetőség (1-2 év közötti garantált saját állományba kerülési lehetőséggel)

Egyéb:

  • Kismamák jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye:

Kecskemét, Bács-Kiskun megye

Szükséges:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak kérjük küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Nyilvántartási szám:

5634-2/2010-5500

Adatvédelmi nyilvtántartási szám:

NAIH-72575/2014

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő