www.cvonline.hu

Kábelfeldolgozó

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.11.
Hirdetés azonosító: 1082273

Olyan munkahelyet keresel, ahol van előre lépési lehetőség? Tanulni és fejlődni szeretnél, de a munkahelyeden gátolnak ebben? Vannak informatikai ismereteid, de hiányos a nyelvtudásod? Ha igennel válaszoltál legalább egy kérdésre, nálunk megtalálod a megoldást! Kábelgyártással foglalkozó partnerünk számára keresünk munkatársakat.
Feladatok:

  • Csatlakozók, kábelek és vezetékek feldolgozása, szerelése
  • Gépek kezelése kábelfeldolgozás során

Elvárások:
  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Kézügyesség, jó rajzolvasási készség
  • Szorgalom, kitartás
  • 2 műszakos munkarend vállalása vagy egy műszakos kismama műszak (07:30-15:30) 10 év alatti gyermekkel rendelkező kecskeméti és környéki édesanyák számára

Juttatások:
  • Megbízható, stabil háttérrel rendelkező munkahely
  • Széles körű juttatási csomag
  • Családias vállalati légkör, céges rendezvények
  • Céges buszok Nagykőrös, Tiszakécske, Izsák, Lakitelek, Lajosmizse, Kiskunfélegyháza irányábó

Egyéb kapcsolati információk:
  • Érdeklődni a +36 30 439 6371 telefonszámon, vagy személyesen a Kecskeméti Prohumán irodában a Nagykőrösi utca 30. szám alatt.

Munkavégzés helye:
  • Kecskemét