www.cvonline.hu

Kábelfeldolgozó

  • A hirdetés 389 napja lejárt

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég világszerte óriási presztízzsel bíró, 40 éve globálisan működő, egyedi - egyszerű és komplex- kábeleket/ kábelszerelvényeket gyártó partnercége részére keres új munkatársakat a következő pozícióba:

Kábelfeldolgozó-szerelő

(KECS19)

A leendő munkatárs feladatai:

  • összeszerelési-forrasztási (gépkezelői) feladatok ellátása

  • műszaki rajz,- műveleti utasítás alapján történő munkavégzés

  • folyamatos minőségellenőrzés (önellenőrzés)

  • munkalap vezetése

  • aprólékos, jó kézügyességet igénylő műveletek ellátása

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • gyártó-termelő környezeti tapasztalat

  • előny műszaki végzettség, forrasztásban szerzett tapasztalat

  • három műszakos munkarend vállalása

  • jó kézügyesség, monotonitástűrés, jó látás, műszaki affinitás

Amit nyújtani tudunk:

  • első teljes hónap után bónusz és 5000 Ft-s Erzsébet utalvány, cafeteria juttatás, minőségi prémium

  • családias, kellemes, munkavállalókra összpontosító munkakörnyezet

  • mentori támogatás, oktatások biztosítása

  • hosszú távú, biztos munkalehetőség (1-2 év közötti garantált saját állományba kerülési lehetőséggel)

  • céges buszjáratok Kecskemét közigazgatási határán kívül eső településekről

Egyéb:

  • megváltozott munkaképességűek jelentkezését is várjuk

Munkavégzés helye:

Kecskemét, Bács-Kiskun megye

Szükséges:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak kérjük küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy érdeklődjön a 06 20/505-0216-os telefonszámon.

Nyilvántartási szám:

5634-2/2010-5500

Adatvédelmi nyilvtántartási szám:

NAIH-72575/2014