www.cvonline.hu

Kábelfeldolgozó-szerelő

  • A hirdetés 728 napja lejárt

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég partnercége részére keres új munkatársakat az alábbi pozícióba:

Kábelfeldolgozó-szerelő (KECS19)

INGYENES CÉGES BUSZOKAT BIZTOSÍTUNK CSONGRÁD MEGYÉBŐL!

A leendő munkatárs feladatai:

  • összeszerelési-forrasztási (gépkezelői) feladatok ellátása
  • műszaki rajz,- műveleti utasítás alapján történő munkavégzés
  • folyamatos minőségellenőrzés (önellenőrzés)
  • munkalap vezetése
  • aprólékos, jó kézügyességet igénylő műveletek ellátása

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • gyártó-termelő környezeti tapasztalat
  • előny műszaki végzettség, forrasztásban szerzett tapasztalat
  • három műszakos munkarend vállalása
  • jó kézügyesség, monotonitástűrés, jó látás, műszaki affinitás

Amit nyújtani tudunk:

  • első teljes hónap után bónusz és 5000 Ft-s Erzsébet utalvány, cafeteria juttatás, minőségi prémium
  • családias, kellemes, munkavállalókra összpontosító munkakörnyezet
  • mentori támogatás, oktatások biztosítása
  • hosszú távú, biztos munkalehetőség (1-2 év közötti garantált saját állományba kerülési lehetőséggel)
  • céges buszjáratok Kecskemét közigazgatási határán kívül eső településekről és Csongrád megyéből

Egyéb:

  • megváltozott munkaképességűek jelentkezését is várjuk
  • INGYENES CÉGES BUSZOKAT BIZTOSÍTUNK CSONGRÁD MEGYÉBŐL!

Munkavégzés helye:

  • Kecskemét, Bács-Kiskun megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak kérjük, küldje el önéletrajzát – a pozíció megjelölésével -  az alábbi  e-mail címre.

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő