www.cvonline.hu

Kábelfeldolgozó (Kecskemét)

  • A hirdetés 59 napja lejárt

Könnyű fizikai ülőmunkát keres? Szeretne 2 műszakban dolgozni? Olyan helyen szeretne dolgozni, ahol biztosított ingyenes céges buszjárat?

Mi segítünk Önnek! Munkatársakat keresünk

Kábelfeldolgozó

pozícióba

Kecskemétre!

Megváltozott munkaképességűek és nyugdíjasok jelentkezését is várjuk !

A leendő munkatárs feladatai:

  • Összeszerelési-forrasztási (gépkezelői) feladatok ellátása
  • Műszaki rajz,- műveleti utasítás alapján történő munkavégzés
  • Folyamatos minőségellenőrzés (önellenőrzés)
  • Munkalap vezetése
  • Aprólékos, jó kézügyességet igénylő műveletek ellátása

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Gyártó-termelő környezeti tapasztalat
  • Előny műszaki végzettség, forrasztásban szerzett tapasztalat
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • Jó kézügyesség, monotonitástűrés, jó látás, műszaki affinitás

Amit nyújtani tudunk:

  • Biztos fizetés
  • Béren kívüli juttatás
  • Családias, kellemes, munkavállalókra összpontosító munkakörnyezet
  • Mentori támogatás, oktatások biztosítása
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Ingyenes céges buszjárat több településről: Tiszaalpár, Lakitelek, Tiszakécske, Szentkirály, Kiskunfélegyháza, Nagykőrös
  • Ha ajánl embert, megjutalmazzuk 60.000 Ft-al

Munkavégzés helye:

Kecskemét, Bács-Kiskun megye

Szükséges:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak kérjük, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy érdeklődjön a +36 20 505 02 16-os telefonszámon.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: BPM/01/3621-4/2015
Adatvédelmi nyilvántartási szám: Naih-72575/2014