www.cvonline.hu

Kábelfeldolgozó (Kecskemét)

  • Az álláshirdetés 172 napja lett aktiválva

Könnyű fizikai ülő munkát keres? Szeretne 2 műszakban dolgozni? Olyan helyen szeretne dolgozni, ahol biztosított ingyenes céges buszjárat?

Mi segítünk Önnek! Várjuk a hölgyek jelentkezését az alábbi pozícióra:

Kábelfeldolgozó

A leendő munkatárs feladatai:

  • összeszerelési-forrasztási (gépkezelői) feladatok ellátása
  • műszaki rajz,- műveleti utasítás alapján történő munkavégzés
  • folyamatos minőségellenőrzés (önellenőrzés)
  • munkalap vezetése
  • aprólékos, jó kézügyességet igénylő műveletek ellátása

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • gyártó-termelő környezeti tapasztalat
  • előny műszaki végzettség, forrasztásban szerzett tapasztalat
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • jó kézügyesség, monotonitástűrés, jó látás, műszaki affinitás

Amit nyújtani tudunk:

  • biztos fizetés
  • béren kívüli juttatás
  • családias, kellemes, munkavállalókra összpontosító munkakörnyezet
  • mentori támogatás, oktatások biztosítása
  • hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • ingyenes céges buszjárat Kecskemét és környékén

Munkavégzés helye:

Kecskemét, Bács-Kiskun megye

Szükséges:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak kérjük, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy érdeklődjön a +36 20 505 02 16-os telefonszámon.

Nyilvántartási szám:

5634-2/2010-5500

Adatvédelmi nyilvtántartási szám:

NAIH-72575/2014