www.cvonline.hu

Kábel és hálózatszerelő (Szombathely)

  • A hirdetés 786 napja lejárt

A MÁV Zrt. Pályavasúti Üzemeltetési Főigazgatóság Területi Igazgatóság Szombathely szervezete

munkatársat keres

pozícióba

Főbb feladatok:

  • elvégzi a távközlési, a biztosítóberendezési és az erősáramú kábelek és szabadvezetékek, légvezetékek, légkábelek és ezek csatlakozás, kötés, leágazás céljára szolgáló szerelvényeinek kialakítását, karbantartását, hibaelhárítását.
  • a hibabehatárolási mérések elvégzése érdekében a helyszínen elvégzi a szükséges egyeztetéseket, mérési és fizikai munkafolyamattal megkeresi és feltárja a hibahelyet és az adott körülményeknek megfelelő technológiai eljárással elvégzi a javítást.
  • elvégzi az ütemezett és soron kívüli villamos és átviteli minőségi paraméter ellenőrző méréseket, azokat dokumentálja és jelzi az előírt paraméterektől való eltéréseket.

Munkakör betöltésének feltétele:

  • középfokú szakirányú állami iskolai végzettség
  • kábel- és hálózatszerelő tanfolyam
  • orvosi alkalmasság
  • 6 hónap szakmai gyakorlat

Munkavégzés helye: Szombathely

Szakmai önéletrajz küldése az alábbi e-mail címre.

Helyek Vas
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Elektronika / Telekommunikáció
Energetika / Villamosság
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő