www.cvonline.hu

Kábel és hálózatszerelő (Szeged)

  • A hirdetés 709 napja lejárt

A MÁV Zrt.

Pályavasúti Üzemeltetési Főigazgatósága munkatársat keres

pozícióba

Főbb feladatok:

  • Elvégzi a távközlési, a biztosítóberendezési és az erősáramú kábelek és szabadvezetékek, légvezetékek, légkábelek, optikai kábelek és ezek csatlakozás, kötés, leágazás céljára szolgáló szerelvényeinek kialakítását, karbantartását, hibaelhárítását.
  • A hibaelhárítás során mérési és fizikai munkafolyamattal megkeresi és feltárja a hibahelyet és elvégzi a javítást.
  • Elvégzi az ellenőrző méréseket, azokat dokumentálja és jelzi az előírt paraméterektől való eltéréseket.
  • Vizsgálja a kábel és szabadvezeték nyomvonalakon előírt jelzések meglétét, a nyomvonalakat veszélyeztető közelségben tapasztalt konkrét munkavégzésekre utaló nyomokról bejelentést tesz, lehetősége szerint a rongálásokat megakadályozza.
  • A változásoknak megfelelően adatok feljegyzése, felmérése útján szakmai szervezete részére adatot szolgáltat, javítások, kiváltások, egyéb változtatások alkalmával ideiglenes helyszíni vázlatrajzokat készít a tényállapotok rögzítésére.
  • A különféle kábelek, szerelvények, vezetékek javítása, karbantartása során az alkalmazott, vagy keletkező környezetszennyező és egészségre ártalmas anyagok kezelését, leadását a vonatkozó szabályok, utasítások szerint végzi el.
  • Munkája során szabályozás szerint kapcsolatot tart a szakmai diszpécserszolgálattal, baleset, elemi esemény, rendkívüli időjárási körülmények bekövetkezésekor helyszíni irányítás szerint elvégzi a szükséges feladatokat.

Követelmények:

  • középfokú szakirányú állami iskolai végzettség,
  • telefon- és hálózatszerelő képesítés,
  • kábel- és hálózatszerelő tanfolyam,
  • 6 hónap szakmai gyakorlat
  • orvosi alkalmasság

 A munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • B kategóriás jogosítvány
  • vasúti kábelek szereléstechnológiai ismerete
  • optikai kábelek szerelésében szerzett jártasság

Munkavégzés helye: Szeged

Jelentkezés módja: szakmai önéletrajzzal és motivációs levéllel az alábbi email-címre

Helyek Csongrád
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Elektronika / Telekommunikáció
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő