JUTALÉKELSZÁMOLÓ, ÉRTÉKESÍTÉS TÁMOGATÓ BACK OFFICE MUNKATÁRS

  • A hirdetés 283 napja lejárt

A Duna House hazánk legismertebb ingatlanközvetítő hálózata.*

A Cégcsoport piacvezető ingatlaniroda szám tekintetében, valamint vezető pozíciót tölt be az ingatlanokhoz kapcsolódó pénzügyi és egyéb szolgáltatások terén is.

A Duna House cégcsoport tagja, a Hitelcentrum Kft. új munkatársat az alábbi munkakörbe:

Jutalékelszámoló, Értékesítés Támogató Back Office Munkatárs

Feladat:

  • Jutalék elszámolással kapcsolatos feladatok elvégzése: jutalék számfejtése, nyilvántartása, jutalékszabályzatok folyamatos aktualizálása, reklamációk kezelése
  • Nyilvántartások (Excel, Word) vezetése, rendszeres és eseti riportok készítése
  • A társaság szerződött partnereinek teljes körű adminisztratív támogatása
  • Partneri szerződések kezelése, szerződéskötések, szerződésbontások koordinálása
  • Rendszertámogatás biztosítása
  • Partnerek felé történő kommunikáció biztosítása, őket érintő változások kihirdetése
  • A Back Office csoport egyéb adminisztratív feladatainak elvégzése

Elvárások:

  • Erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Excel, Word)
  • Nagyfokú precizitás, figyelem, pontosság
  • Monotonitástűrés
  • Önálló munkavégzési képesség
  • Kiváló kommunikációs, problémamegoldó készség, terhelhetőség

Előnyök:

  • Pénzügyi termékek (hitelek, LTP) ismerete
  • Pénzügyi közvetítői piac ismerete
  • Jutalék elszámolásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Kihívást jelentő, változatos munkavégzés
  • Komoly és érdekes feladatok
  • Professzionális háttér, kiváló infrastruktúra
  • Kiváló csapat és kellemes munkahelyi környezet
  • Fejlődési lehetőség
  • Önálló és csapatorientált munkavégzés

Munkavégzés helye:

  • Budapest, I. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképpel ellátott önéletrajzát, a bérigény megjelölésével a „Jutalékelszámoló BO munkatárs” jeligére.

*mind a spontán, mind a támogatott ismertség alapján 2016. februárjában, 18-59 éves lakosság körében az NRC által végzett reprezentatív kutatás alapján.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő