www.cvonline.hu

Jutalék Kontroller [ZFAB-JK01]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.04.23.
Jelentkezési határidő: 2015.03.07.
Hirdetés azonosító: 606926

Focus consulting

Megbízónk

Megbízónk nemzetközi hátterű, piacvezető pénzintézet. Ügyviteliszervezés és irányítási osztályára keresünk Jutalék Kontrollert teljes munkaidős munkavégzésre.

Feladatok

- a főkönyvi analitikus modulok pénzügyi zárásaihoz kapcsolódó folyamatok, feladatok szervezése
- a jutalékfolyamatok és a jutalékzáráshoz kapcsolódó folyamatok, feladatok szervezése,
- belső és külső adatszolgáltatások készítése, ellenőrzése,
- kapcsolattartás külső partnerekkel és fióktelepekkel

Elvárások

- felsőfokú végzettség (pénzügyi és/vagy közgazdasági),
- legalább 1-2 éves hasonló, vagy kontrolling területen szerzett tapasztalat,
- Pénzügyi rendszerek ismerete előnyt jelent (analitikus modulok),
- középfokú angol nyelvtudás, írásbeli kapcsolattartás külföldi társosztályokkal
- magas szintű Excel ismeret,
- erős számviteli háttér.

Előny

- Oracle Financials vagy SAP ismeret

Egyéb

- versenyképes fizetés + juttatások
- nemzetközi szervezet és stabilitás
- kiegyensúlyozott munkaszervezés
- belvárosi iroda, patinás épület

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Régió