www.cvonline.hu
JUNIOR/SZENIOR C++ FEJLESZTŐ
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.10.16.
Jelentkezési határidő: 2015.10.11.
Hirdetés azonosító: 973772
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Feladatok

  • A járműipari beszállítók együttműködésével egyedi szoftvermegoldások fejlesztése a következő generációs járművek számára

  • Autóipari szoftver fejlesztése különböző platformokra

  • Szoros együttműködés a projektmenedzserekkel, szoftvertesztelőkkel és más szervezeti egységekkel
  • Elvárások

  • C++-szoftverfejlesztés területén szerzett tapasztalat

  • aktív angolnyelv-ismeret

  • kreativitás, nagyfokú függetlenség

  • Előnyök

  • szoftvertervezésben szerzett tapasztalat

  • beágyazott környezetben szerzett szoftverfejlesztési tapasztalat

  • iPhone-, Android-, Linux-, Windows CE- vagy QNX-programozási ismeretek

  • C#/Python/Design Patterns/STL/LUA ismerete

  • TTS/hangfelismerő technológia területén szerzett tapasztalat

  • SQL-adatbázisrendszerek és RDBMS ismerete

  • kínai, japán vagy koreai nyelvismeret

  • Amit ajánlunk

  • Állást egy sikeres világcégnél itthon, ahol a legjobbaktól tanulhatsz

  • Komoly szakmai kihívásokat

  • Biztos, jól fizető munkahelyet

  • Modern infrastruktúrát

  • Rugalmas munkaidőt

  • Fiatalos csapatot

  • Külföldi munkaheteket, ha szeretnéd (Észak Amerika, Dél-Ázsia)

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió