www.cvonline.hu

Junior/Senior .NET C# fejlesztő

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2017.08.24.
Hirdetés azonosító: 1016314
lejárt

Megye:    Budapest

A pozíció leírása:    .NET C# fejlesztőket keresünk a régió legnagyobb banki IT projektjéhez.

Feladatkör, felelősségek:    •Meglévő vegyes keretrendszerekben (pl. SenseNet) megvalósított rendszerek portolása és továbbfejlesztése az aktuális technológiai és integrációs szabványoknak megfelelően

•Részvétel új rendszerek kialakításában

•Aktív részvétel a hibák feltárásában, kijavításában

•Folyamatos kapcsolattartás az üzleti elemzőkkel, tervezőkkel, tesztelőkkel

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   •Probléma megoldó képesség, eredményorientáltság

•Minimum 1 év fejlesztői tapasztalat

•.NET C# alapos ismerete

o LINQ

o Entity Framewok 5

o ASP.NET MVC 4/5

Előny:

•Visual Studio 201x készség szintű használata

•GIT vagy más elosztott verziókezelő rendszer gyakorlati használata

•REST/SOAP megvalósítás ismerete

•SenseNet fejlesztési tapasztalat

•TypeScript ismerete

•html/js/css készség szintű ismerete

•Clean code (S.O.L.I.D. alapelvek ismerete)

A megbízó cég profilja:    Megbízónk teljes körű számítástechnikai szolgáltatást nyújt egy jól prosperáló magyar bankcsoport részére, melynek keretében az elmúlt években több banki informatikai projektet szállított sikeresen.

Jelenleg a régió egyik legnagyobb,leginnovatívabb banki IT projektjén dolgozik, erre keresünk munkatársakat azonnali kezdéssel.

Egyéb:    Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Kategória
IT / Informatika
Régió