www.cvonline.hu

Junior/Senior Műszakvezető

  • A hirdetés 614 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR szolgáltatója, megbízója részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:
- Termelési egységhez tartozó munkavállalók szakmai irányítása
- Munkafolyamatok koordinálása és betartatása, minőség és termelékenység szem előtt tartása
- Teljesítmény és produktivitás ellenőrzése és fejlesztése
- Folyamatos együttműködés a terület vezetőivel, mérnökeivel, más műszakvezető kollégákkal a költséghatékonyság elérése érdekében
- Gyártási tervnek megfelelő ütemezés és mennyiség szerint a vevői igényeknek megfelelő minőségű termékek gyártásának biztosítása

Elvárások:
- Felsőfokú gépészmérnöki, vagy villamosmérnöki végzettség
- Junior pozícióba pályakezdők jelentkezését is várjuk
- Senior pozícióba legalább 3 év termelésben szerzett vezetői vagy koordinációs tapasztalat
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás
- Nyitott, proaktív személyiség
- Magabiztos fellépés, erős vezetői képességek
- Eredményorientált, strukturált gondolkodás

Amit kínálunk:
- Stabil nemzetközi hátterű cég
- Kiemelkedő juttatási csomag
- Karrierlehetőség
- Kiváló munkakörülmények

Munkavégzés helye:
- Csongrád megye

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem, angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezéssel küldje az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Helyek Csongrád
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő