www.cvonline.hu

Junior/Senior - Frontend Developer - HTML Sitebuilder

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.07.25.
Jelentkezési határidő: 2015.07.21.
Hirdetés azonosító: 894985

Pozíció leírása / Job description

Partnerünk egy nagy presztízsű nemzetközi és hazai partnerekkel, startup szellemiségű termékekkel és kreatív megoldásokkal dolgozó fejlesztőcég. Számukra keresünk kollégákat Junior illetve Senior Frontend Developer - HTML Sitebuilder pozíciókba.

Feladatok:

- XHTML, HTML5 ÉS CSS3 fejlesztői feladatok
- Új, modern technológiák felkutatása és tesztelése
- Projektek szakmai előkészítésében való részvétel
- Böngésző független megoldások és mobil oldalak készítése

Elvárások:

- Minimum 2 éves szakmai tapasztalat
- XHTML, HTML5, ÉS CSS3 magas szintű ismerete
- JavaScript, JQuery magas szintű ismerete
- Modern képszerkesztő programok ismerete
- A különböző böngésző motorok és azok sajátosságainak ismerete
- Középfokú angol nyelvtudás

Előnyt jelent:
- Agilis módszertanokban szerzett tapasztalat
- Site optimalizálási tapasztalat
- Grid, SVN, GIT, UML, Bootstrap, SML, XSL, SXLT, SPATH ismerete

Amit kínálunk:

-Kiváló megközelíthetőségű iroda
-Nemzetközi és hazai projektek
-Korszerű fejlesztési módszertanok
-Fiatalos, nyitott vállalati kultúra, modern irodai környezet
-Inspiráló szakmai légkör, rendszeres belső tanfolyamok
-Szakmai vagy vezetői karrier lehetőség
-Versenyképes jövedelem és juttatási csomag

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a