www.cvonline.hu

Junior/Senior Android/iOS Developer

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.17.
Jelentkezési határidő: 2015.10.01.
Hirdetés azonosító: 919476

Our Client provides agile, cost effective solutions that use data to deliver better business outcomes. On their behalf we are looking for newbies and experienced developers to develop Android and iOS solutions.

If you are interested do not hesitate to apply for more details! :)

Feladatok:

- International environment
- Interesting projects
- Agile development
- Working in scrum

Elvárások:

- NATIVE! mobile development
- JSON, Jenkins experience the more the better
- API driven app experience
- UI sensitive approach

Amit kínálunk:

Your dreams will come true!

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján