www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.12.21.
Hirdetés azonosító: 818498
lejárt
Tech People FEJLÉC

Feladatok:
Egyedi fejlesztésű alkalmazás továbbfejlesztése Java nyelvben (betanulási lehetőség)
Egyéb Java fejlesztési feladatok ellátása csapatban, később önállóan

Elvárások:
Minimum pár hónap valamely programnyelvben eltöltött fejlesztői tapasztalat (akár otthoni, nem professzionális fejlesztői tapasztalat)OO fejlesztői szemlélet
Nyitottság új technológiák felé, igény a folyamatos fejlődésreJó problémamegoldó képesség, logika, gyors pontos gondolkodás (hosszú távú, minőségi megoldások)
CsapatszellemMinimum erős kommunikációs szintű angol nyelvtudás (nemzetközi kollegákkal való szakmai egyeztetés)

Előny:
Éles Java projekt tapasztalatAgilis (Scrum) módszertanban szerzett tapasztalat
Maven, Jenkins, Jetty, Guice, JAXB, Junit, Guava, ANTLR tapasztalat
Felsőfokú végzettség (MSC, BSC diploma)Megkezdett/megszerzett PHD fokozat

Lehetőségek:
Nemzetközi, dinamikus, igényes csapat Stabil munkahely, magas szakmai sztenderdAz angol nyelv minden napi használata
Továbbfejlődési lehetőség (belső képzések, és képzéstámogatás)

Munkavégzés helye: Budapest (évente 1-2 hetes európai üzleti út)
Kezdési idő: akár azonnalMunkalehetőség: hosszú távú, teljes idős, alkalmazotti munkalehetőség
Juttatás: Versenyképes fizetés (+kafetéria +bónusz)

További információért keresse irodánkat T:1-789-7416 (Komjád Gyöngyvér)

Tech People LÁBLÉC

Kategória
IT / Informatika
Régió