www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.09.20.
Hirdetés azonosító: 1047739
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Ügyfelünk több mint tíz éve a mobil telekommunikációs piac elismert szoftver beszállítója. Kiemelkedő szakmai színvonalú csapatunk bővítéséhez keresünk megfelelő jelöltet.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:
JUNIOR/KEZDŐ JAVA FEJLESZTŐ (GYJA)

Feladatok:
  • Java fejlesztési feladatok végrehajtása kis csapatban folyamatos betanulással
  • Három, vagy több rétegű EJB, ill. Spring alapú rendszerek fejlesztése
  • Kliens programok implementálása GWT vagy Swing technológiával
  • Együttműködés a projekttagokkal Scrum vagy Kanban módszertan szerint

Elvárások:
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Core Java fejlesztési nyelv alapos ismerete (minimum 6 hónap tapasztalattal, vagy egy jelentősebb felmutatható Java projekt önálló elkészítése)
  • Írás-olvasás angol nyelven (szakmai témában)
  • Önálló feladatmegoldásra való képesség, Java teszt kitöltésre képesség
  • Ügyféközpontú gondolkodás

Előny:
  • Java EE technológiák (EJB 3, JPA), Hibernate, Maven ismerete
  • JBoss, WebLogic, Oracle PL/SQL
  • UML, SOA, ESB, Angular JS, Hibernate

Amit kínálunk:
  • Fiatal, a legújabb technológiákat alkalmazó csapat
  • Jó munkahelyi légkör
  • Versenyképes fizetés és vonzó juttatási csomag

Kezdés: akár azonnal
Jogviszony: Hosszú távú, teljes idős, alkalmazotti munkalehetőség
Munkavégzés helye: Budapest XI.

Tech People LÁBLÉC

Kategória
IT / Informatika
Régió