www.cvonline.hu

Junior webfejlesztőt (C#)

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.19.
Hirdetés azonosító: 999123

Magyarország vezető videójáték webáruházának fejlesztő részlegére keresünk

Téged keresünk, ha rendelkezel:

  • Alapos C# ismerettel erős OOP szemlélettel
  • SQL közepes szintű ismerettel (PostgreSQL tapasztalat előny)
  • JavaScript (jQuery) közepes szintű ismerettel
  • MVC architektúrák ismeretével
  • Szakirányú végzettséged van ( BSc vagy OKJ)
  • Rendszerszinten gondolkodsz
  • Jól kommunikálsz, szeretsz és tudsz is csapatban dolgozni
  • Kiválóan alkalmazkodsz a gyorsan változó igényekhez

Ha ezen felül még :

  • Unix ismereteid
  • Verziókezelő (SVN) ismereteid
  • Mobilalkalmazás fejlesztési ismeretek (iOS, Android, Windows Phone)

is vannak, akkor TE vagy a mi emberünk!

Munkakör:

  • meglévő, összetett ecommerce
  • web alkalmazás backend+frontend fejlesztése
  • adatbázis tervezés, lekérdezés és manipuláció
  • szinkronizáció programozása offline szoftverrel, külső APIkkal

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Stabil háttér
  • Fejlődési lehetőség
  • Fiatal csapat
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

Budapest, 13. kerület

Jelentkezés: Amennyiben a kínált pozíció felkeltette az érdeklődését kérjük, küldje önéletrajzát nettó fizetési igény megjelölésével!

Kategória
IT / Informatika
Régió