www.cvonline.hu

Junior Webfejlesztő

  • A hirdetés 976 napja lejárt

Intelligens képfeldolgozási szoftveren alapuló biztonság- és közlekedéstechnikai informatikai eszközöket gyártó és értékesítő cég keres budapesti irodájába munkatársat,

munkakörbe.

Vállalatunk olyan webes fejlesztőt keres, aki segíti számos honlapunk kezelését, minőségjavítását és egyéb kapcsolódó feladatok megoldását. A jelentkezőtől elvárt tulajdonság, hogy dizájn-központú szemlélettel rendelkezzen, érdeklődjön a front-end fejlesztői feladatok iránt. A sikeres pályázó együttműködve fog dolgozni a webfejlesztő kollégával, cég grafikusaival, termékmenedzsereivel és további felelősökkel, azzal a céllal, hogy segítse a cég márkájának épülését az elkészített kódok által.

Felelősségek:

  • Fejleszt és alkalmaz front-end webes kódot, arculati előírásokat, és tiszta szemantikai kódokat kreál.
  • Wireframe és mockup alkalmazásával karbantart vagy felépít új oldalakat és ezeket prezentálja a felső vezetés felé.
  • Együttműködik a marketinges csapattal, felső vezetéssel, grafikusokkal és más projektrésztvevőkkel.
  • Alkot és optimalizálja a webes projektmenedzsmentünket, azzal, hogy betartja a határidőket, javítja a folyamathatékonyságot, miközben követi a webes fejlesztés legmagasabb követelményeit.
  • Proaktívan felmér és javasol új ötleteket, hogy a lehetséges és már meglévő ügyfelek webes élményét javítsa az oldalainkon.

Követelmények:

  • BA/BS diploma - utolsó éves hallgató - friss diplomás
  • HTML5, CSS3, JavaScript, és jQuery ismeretek
  • Domain hozzáértés UI/UX szemszögből. Problémamegoldó képesség fejlesztéssel az oldalak működésének és felhasználói élményének javítása érdekében.
  • A reszponzivitás elveinek ismerete mobil-, tablet- és pc-megjelenésekre.
  • Személyes érdeklődés a legújabb webdizájn trendek iránt. Nem áll tőle távol az agilis metodika, UI/UX gondolkodásmód, a „legjobb módszer” iránti kíváncsiság.

Amit kínálunk:

  • Felelősségteljes feladatok
  • Kellemes munkahelyi légkör
  • Versenyképes fizetés
Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő